Menu Close

MOBILUS PUNKTAS

MOBILUS PUNKTAS, KURIAME BUS IMAMI TEPINĖLIAI KLAIPĖDOS RAJONO GYVENTOJAMS DĖL KORONAVIRUSO COVID-19 INFEKCIJOS

MOBILAUS PUNKTO VIETA: Klaipėdos mieste prie „Švyturio“ arenos (Dubysos g. 10).

KAM BUS IMAMI TEPINĖLIAI: asmeniui, pasireiškus bent vienam ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingam simptomui – staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui – ir, jei 14 dienų laikotarpiu iki simptomų pradžios keliavo bet kurioje užsienio šalyje ar po sąlyčio su patvirtintu ar tikėtinu  COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju.

KUR SKAMBINTI: Karštosios linijos trumpuoju telefono numeriu 1808

KAS NUKREIPS TYRIMUI: nukreips ne šeimos gydytojas, o Karštosios linijos konsultantas paskambinus jam telefonu 1808, įvertinęs paciento pateiktus duomenis.

JEIGU BUS NUSPRĘSTA TIRTI: siunčiamas asmuo konsultantui turės pateikti vardą, pavardę, asmens kodą, mobilaus telefono numerį, nurodyti savivaldybę, iš kurios skambina.

Bus klausiama, ar pacientas gali asmenine transporto priemone (pats ar būti atvežtas kito žmogaus) atvykti į mobilų punktą. Į mobilų punktą negalima vykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu.

Jei žmogus galės atvykti pats, su juo susisieks mobilaus punkto koordinatorius ir nurodys laiką ir adresą, kada jam tai padaryti.

Jei gyventojas pats neturi galimybės atvykti į mobilų punktą, turi kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės koordinatorių Robertą Jonelaitį dėl atvežimo į mobilų punktą tel. nr. 86 84 20 433, (8 46) 471933, el. p. robertas.jonelaitis@klaipedos-r.lt

 

KAIP ELGTIS ATVYKUS Į MOBILŲ PUNKTĄ:

1. Atvykus į mobilų punktą, žmonėms nebus leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip.

2. Kartu su savimi žmogus turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 formato lapą su užrašytu mobilaus telefono numeriu, kurį, atvykus į mobilų punktą, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

3. Atlikus tyrimą, žmogus turės važiuoti į namus, izoliuotis ir laukti tyrimo rezultato.

4. Nustačius poreikį pacientą hospitalizuoti, bus kviečiama Greitoji medicinos pagalba ir pacientas bus transportuojamas į ligoninę.

 

 

Parengė Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja L. Kaveckienė

2020 m. kovo 19 d.