Menu Close

Apie mus

Viešoji įstaiga Paupių pirminės sveikatos priežiūros centras buvo įsteigtas 1997 m. rugsėjo 25 d. – mes pirmieji Lietuvoje, kurie pradėjo dirbti taip, kaip dabar dirba visa šalis. Glaudus šeimos gydytojo ir bendruomenės slaugytojos bendradarbiavimas, artumas savo aptarnaujamai apylinkei, svarbiausi tyrimai atliekami čia ir dabar, patalpų jaukumas, betarpiškas bendravimas su visa šeima, leidžia mums siekti geriausių gydymo rezultatų.

 

Visiems, privalomuoju sveikatos draudimu apsidraudusiems, ir prie įstaigos prisirašiusiems asmenims, įstaigoje teikiamos nemokamos pirminės sveikatos priežiūros paslaugos. Jei dirbate svetur ar atvykote į pajūrį atostogauti – vis vien esate laukiami mūsų įstaigoje, nes mokamų paslaugų kainos yra vienos mažiausių Klaipėdoje. Skubi (neatidėliotina) medicininė pagalba teikiama visiems asmenims nemokamai.

 

Pas mus dirba tikri savo srities profesionalai, nuolat keliantys  kvalifikaciją tobulinimosi kursuose bei turintys ilgametę darbo patirtį: šeimos gydytojai, bendruomenės slaugytojos, bendrosios praktikos slaugytojos, akušerė, gydytojai odontologai ir kt.  

 

Kviečiame kiekvieną prisijungti prie gausaus bendrakeleivių būrio kelyje į geresnę sveikatą!